• Nowa strona internetowa

  Zmieniamy się specjalnie dla Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową. Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzonym przez nas zmianom, szybciej wyszukają Państwo wszystkie niezbędne informacje. Życzymy miłego surfowania.

  • Nowy kalkulator lutowania THT

   W celu usprawnienia współpracy z naszymi Kontrahentami, wprowadziliśmy na naszej stronie nową zakładkę (Cennik). Dzięki niej z łatwością będą Państwo mogli sprawdzić ceny naszych usług i urządzeń oraz składać zamówienia bez konieczności wysyłania zapytań ofertowych.

 • Optymalizacja drukarki 3D

  W trosce o satysfakcję Klientów, nasz Dział Projektowania i Optymalizacji Produkcji z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Wysiłek ten wpływa na ciagle udoskonalanie naszych produktów i usług. Zmodyfikowaliśmy parametry drukarek 3D, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wykonywanie wydruków cienkowarstwowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą (Wydruki 3D).

  • Wprowadzenie nowej jednostki do druku 3D

   WW toku prac nad rozwojem druku 3D, nasz Dział Projektowania i Optymalizacji Produkcji postanowił wprowadzić nową jednostkę opisującą jakość wydruków 3D, którą jest SPI (ang. sheet per inch). Przez wartość SPI należy rozumieć liczbę drukowanych warstw przypadających na 1 cal. Wartość SPI określa bezpośrednio gładkość powierzchni wydruku: im większe SPI, tym bardziej gładka powierzchnia wydrukowanych elementów. Więcej informacji znajdą państwo już w wkrótce na naszej stronie i na Wikipedii.